Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Kazdağları Turu

 • Kazdağları Turu
 • Kazdağları Turu

KAZDAĞLARI TURU
Kazdağlarının muhteşem doğasında dinlenmeye ve  Hasan Boğuldu efsanesini yerinde dinlemeye gidiyoruz...
 
Gezilecek Yerler
*Kazdağları Mili Parkı 
*Hasan Boğuldu Göleti
*Kızılkeçili Köyü
*Anıt Çınar
*Sarıkız Müzesi
*Zeus Altarı
*Adatepe
 
Misafirlerimizi toplanma alanlarından alarak yolculuğumuza başlıyoruz.Kazdağı’nın eteklerinde bulunan Yörük köyü  Zeytinli’nin içerisinden geçerek Milli Park sınırları içerisinde bulunan Hasan Boğuldunun serinliğinin tadını çıkartıyoruz. Büyük çam ağaçları arasında tertemiz havayı içerimize çekerek patika yollardan filmlere konu olmuş efsaneyi rehberimizden dinliyoruz Hasan Boğuldu göletine ulaşıyoruz. Kısa bir köylü pazarı molası sonrası Sütüven Şelalesine geçiyoruz 17 Metre yükseklikten dökülen şelalemizinde yüzme molası verdikten sonra  800 yıllık anıt çınara ev sahipliği yapan Kızılkeçili köyüne ulaşıyoruz. Yıllara meydan okuyan Anıt Çınarı ziyaret edip turumuza devam ediyoruz.
Bölgede yaşayan Türkmenlerin kültürünü yansıtan Sarıkız müzesini dolaşıp öğlen yemeği için Pınarbaşı‘na  varıyoruz.  Yemek sonrası Çanakkale içerisinde bulunan Zeus Altarı'na çıkıyoruz. Muhteşem körfez manzarasını fotoğraflayıp Zeus Altarı'nın mitolojik efsanesini rehberimizden dinledikten sonra Rum köyü Adatepe’ye  geçiyoruz.  Taş evleriyle ünlü köyün meydandaki şirin köy kahvesinde yorgunluk molasının ardından köyü turlayıp turumuzu tamamlıyoruz ve dönüşe geçiyoruz .
NOT:
     *  Araçlarımız kişi sayısına göre belirlenmektedir.
 
DAHİLİ HİZMETLER: 
*Ulaşım  
*Ferdi Kaza Sigortası 
*Rehberlik Hizmeti
 
HARİCİ HİZMETLER
*Müze ve Ören Yerleri Girişleri
*Yemekler 
*Yapılan alışverişler
 
GENEL ŞARTLAR
 
1. KYZİKOS TRAVEL acentesinden hizmet satın alan ‘müşteri’ aşağıda yer alan kurallara uymayı kabul eder.
2. Müşteri kendisiyle beraber tura katılacak olan diğer kişiler adına da iş bu hizmeti satış kuralları kabul ettiğini ve bu anılan kişilerin ad, soyad, TC Kimlik no gibi hizmeti almasını sağlayacak olan bilgilerini doğru vermekte hükümlü olduğunu kendisine yapılan ön bilgilendirme ve genel şartlar kapsamı hakkında diğer katılımcılara da bilgi vermekle yükümlü ve sorumludur.
3. Müşteri katıldığı turlarda nüfus cüzdanını yanında bulundurma zorundadır.
4. Müşteri bagaj ve içeriği ile ilgili her türlü sorumluluğun kendisine ait olduğunu; MÜŞTERİ yanında bulunan eşyaları takip ve kontrol etmekle yükümlü olduğunu, kaybolan, hırsızlık konusu olan, zayi olan eşyalardan KYZİKOS TRAVEL’ın veya çalışanların hukuki veya cezai hiçbir sorumluluk bulunmadığını belirtilen nedenlerde KYZİKOS TRAVEL veya  çalışanlarına karşı talepte bulunmayacağını kabul eder.
5.Müşteri satın aldığı hizmetin seyahat edeceği aracın tabii olduğu yasa ve teamüllere uymakla yükümlü olduğunu rehber, tesis, acente, tur görevlisi ve ulaşım aracı yetkililerince satın alınan hizmet ile ilgili olarak bildirilen kurallara uyacağını, 3.kişilerin can ve mal güvenliğini tehlikeye atmayacağını, 3.kişilerin can ve mal güvenliğini tehlikeye atması halinde doğabilecek maddi/manevi tüm zararlardan şahsen ve birinci derece sorumlu olacağını, aksi halde KYZİKOS TRAVEL'ın söz konusu hizmeti ifa etmeyeceğini ve bu nedenle müşterinin iade hakkının bulunmadığı kabul etmektedir.
6. 1618 No’lu Seyahat Acenteleri Birliği Kanunu gereği KYZİKOS TRAVEL ya da KYZİKOS TRAVEL çalışanları mola verilecek işletme seçimini bulundukları bölgelerde müşteri menfaatleri göz önünde bulundurarak yapar. Mücbir sebepler halinde otobüsteki misafirlerin oy çoğunluğuna başvurulur.
7. Müşteri satın aldığı hizmetin dışında yiyecek, içecek ve kişisel harcamalar ve tanımlı hizmet dışı tüm mal ve hizmetlerin bedelini kendisi tarafından ödeneceğini kabul etmektedir.
8. Tur ücretlerinin müze kartı bedeli, ören yeri girişleri dahil edilmez, müze kart Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı müze ve ören yerlerinde geçerli olup, bu müze ve ören yerleri içerisinde yer alan taşıma kapasitesi düşük, aşırı yüklenmesi sonucunda tarihi dokunun muhafaza edilemeyeceği düşünülen yerlerde geçerli değildir.
9. KYZİKOS TRAVEL'ın hazırlamış olduğu turlarda koltuk numarası rezervasyon yapılma sırasına göre belirlenecek olup ön koltuklarda mevcut tura katılmayıp ön rezervasyonunu iptal eden misafirlerin boşalan yerleri için arkadan öne doğru kaydırma gerçekleştirilecektir. Yan yana oturma talebi olan grup arkadaşlarının oturma düzeni bozmayacak veya grupları yan yana taleplerinin bozulacağı şekilde öne doğru kaydırmak ve grupların yerini değiştirmemek amacı ile grubun arkasında rezervasyon olan misafirler öne doğru kaydırılacaktır. Üç kişi ve üzeri tek sayılı rezervasyonlarda tek oturması gereken müşterinin katılımcıların cinsiyetine göre KYZİKOS TRAVEL belirler. Bu tür kaydırmalarda misafirlere koltuk değiştirme bilgilendirmesi yapılmadan KYZİKOS TRAVEL’ın inisiyatifinde gerçekleştirilir.
10. KZYZİKOS TRAVEL'ın hazırlamış olduğu turlara kesin kayıt yaptıran misafirlere ödediği ücret karşılığında verilecek ‘tahsilat makbuzu’nu misafirler saklamakla yükümülü olup, elinde tahsilat makbuzu olmayan misafirlerin ödediği tur ücreti için hak talep edemeyeceklerdir.
11. KYZİKOS TRAVEL'ın hazırladığı günübirlik turlara ön kayıt yaptıran misafirler tur hareket gününe 7 gün kalana kadar mevcut olan tur ücretini KYZİKOS TRAVEL’a ödemeleri gerekmekte olup, bu süreyi aşan misafirlerin ön kayıtlarını sebep göstermeksizin iptal etme hakkını KYZİKOS TRAVEL ve KYZİKOS TRAVEL çalışanları bünyesinde saklı tutar.
12. Günübirlik ve konaklamalı turlara kayıt yaptıran misafirler, katılacakları turu herhangi bir sebep göstermeksizin iptal ettirmek isterler ise (sağlık raporu, tayin belgesi vb.geçerli evraklar dışında) ödediği ücretin iadesini alamayacağını kabul eder.
13. KYZİKOS TRAVEL’ın hazırlamış olduğu konaklamalı ve yurtdışı turlarda, tura katılan misafirler tur kesinleştirmek için KYZİKOS TRAVEL'ın çalışanları tarafından belirtilen tarihte ön ödemeyi gerçekleştirmelidir ve tur ücretinin tamamını tur hareket tarihine 30 gün (1 ay) kalana kadar gerçekleştirmeleri gerekir.
14. Müşteri hizmetin başlamasına 7 gün öncesine kadar yazılı olarak bilgilendirme suretiyle hizmeti koşulları yerine getiren 3.kişiye devredebilir. Devreden bakiye ve devir sebebiyle doğan tüm masraflardan ‘DEVRALAN’ beraber sorumludur.
15. Hareketi kesinleşmiş turlarda, tura katılacak olan misafirler hareket saatinden en az 15 dakika önce tur kalkış noktasında hazır beklemeyi kabul eder. Tur hareket saatini kaçıran misafirler için KYZİKOS TRAVEL'ın görevlendirdiği personel diğer misafirlerin mağduriyetini göz önünde bulundurarak tura geciken misafirleri beklemeden tur başlangıcını gerçekleştirebilir. Gerçekleşen tura ücretini ödeyip, kendi şahsi problemlerinden dolayı katılamamış misafirler KYZİKOS TRAVEL hukuki veya cezai hiçbir sorumluluk doğmayacağını ve ücret iadesi veya herhangi bir hak talep etmeyeceğini kabul eder.
16. Turlar, tura katılan misafirlere bildirildiği noktada başlayıp, başlangıç noktasında sona erecektir. Yol güzergahı dahilinde misafirler KYZİKOS TRAVEL'ın belirlediği noktalarda tura katılabilir ve dönüşünde KYZİKOS TRAVEL’ın belirlediği noktalarda iniş gerçekleştirebilir. 
17. Tur programına mücbir veya KYZIKOS TRAVEL'ın turu gerçekleştiren personellerinin elinde olmayan ve doğacak olan  3.kişi veya kişilerden doğal olaylardan dolayı tur programında değişiklik yapma insiyatifine sahip olup, tura katılan misafirler bu konuda KYZİKOS TRAVEL ve  çalışanlarının hukuki veya cezai hiçbir sorumluluğunun doğmayacağını kabul eder.
18. Tura kayıt esnasında iletişim bilgisi veren misafirler verdiği iletişim bilgisinden kendisine ulaşılmaması doğrultusunda oluşan mağduriyet KYZİKOS TRAVEL ve çalışanlarının şahsi meselesi olmayıp, misafirin şahsi ve birinci dereceden meselesi olduğundan dolayı misafir KYZİKOS TRAVEL ve  çalışanlarından hak talep edemez. Misafirlerin iletişim bilgilerini güncel tutmaları zorunludur.
19. KYZİKOS TRAVEL ’ın tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülmez teknik hususlar ve tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi tur hareket tarihine kalan süreyi gözetmeksizin iptal edebilir. Müşteri mücbir sebeplerden dolayı iptal edilmek zorunda kalınan turlarda, ödeme iadesi yapılmayacağını kabul eder. (Sağlık raporu, tayin belgesi vb geçerli evrak gösteren misafirlere ödeme iadesi yapılmaktadır.) İptal edilen turda kayıtlı misafirlerin kaydı, müşteri talebine göre bir sonraki tura aktarılabilir veya ödenen ücret KYZİKOS TRAVEL hesap havuzunda bekletilebilir. Hesap havuzunda bekletmek isteyen misafirler, istediği tarihte, istediği herhangi bir turda havuzda beklettiği ücreti kullanma hakkına sahiptir. Bu sayılan durumlarda müşterinin tazminat hakkı doğmayacaktır.
20. KYZİKOS TRAVEL'In hazırlamış olduğu günübirlik ve konaklamalı tüm turlarda, yol güzergahı ve programın uygunluğuna göre KYZİKOS TRAVEL 'ın uygun gördüğü araçlar ile gezi yapılacaktır.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

DAHİLİ HİZMETLER: 

*Ulaşım  
*Ferdi Kaza Sigortası 
*Rehberlik Hizmeti
 
 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

HARİCİ HİZMETLER
*Müze ve Ören Yerleri Girişleri
*Yemekler 
*Yapılan alışverişler

Tur Hareket Detayları

KalkışYerleri:
  TurHareketTarihleri:
  Günübirlik tur sayfasında bu alanları tasarımdan kaldırın - TARIHLER

  1.Ek Bilgiler

  2.İptalŞartları

  3.VizeBilgileri

  Kazdağları Turu Hakkındaki Görüşleriniz

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Tur Bilgileri

  • Yok
  • *Kazdağları Mili Parkı *Hasan Boğuldu Göleti *Kızılkeçili Köyü *Anıt Çınar *Sarıkız Müzesi *Zeus Altarı *Adatepe
  • 0266 606 0 185

  Benzer Turlar

  Şirketimiz Hakkında Bilgi

  2023 yılında kurulan KYZİKOS TRAVEL AGENCY Seyahat Acentesi olarak TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği)’nin üyesi olup Belge Numarası 17031, Seyahat Acenteliği hizmetlerinin Kültür ve Turizm Bakanlığınca düzenlenen “A grubu Seyahat Acentesi İşletme Belgesi” ile hizmet vermektedir.

  İletişim Bilgileri

  Yalı mah. 6000 sok. No:9/A Erdek Balıkesir

  Telefon: 0266 606 0 185

  © 2024 Tüm Hakları Saklıdır. Acente2