Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

2 Yetişkin
Sırala
Filtrele
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Önerilen Oteller
Bölgeler
Yıldız
Otel Zincirleri
Spor ve Aktiviteler
Uygula
Otel Bulundu
Popüler OtellerFiyata Göre ArtanFiyata Göre Azalanİndirime Göre Sırala
Uygula

TURİZM CENNETİ ERDEK

Yoksa siz hala Balıkesir ilinin Erdek ilçesine gelmediniz mi? Türkiye’nin ilk sayfiye yerlerinden birisi olan Balıkesir’in en kuzeyinde Marmara Denizi’nin kıyısında bulunan Erdek Türkiye’mizin en önemli turizm merkezlerinden birisi olarak göze çarpıyor. Özellikle yazın ilçe olan Erdek’in nüfusu bazı küçük illere yaklaşmaktadır. Erdek antik kentleri, açık hava müzeleri, tertemiz denizi ve kumsalı ile en kısa zamanda ziyaret etmeniz gereken bir yer. 

Küçük İstanbul deniliyor Erdek için. Denizi adeta bir çarşaf gibi. Yeşilliklerle dolu bir yer ayrıca muhteşem bir denize sahip. Erdek Ocaklar Mevki turizmcilerin gözde yerlerinden birisi. Ocaklarda denizin üzerinde baktığınız zaman dibini görebiliyorsunuz. Denizin dibi kumla kaplı. Sahilide oldukça güzel. Yeşillerin içinde bir yer Ocaklar.

Erdek’te 12 km. sahil şeridi bulunuyor. Bu şeritte ince kum bulunurken çakıl yok. Deniz ise dalgalı değil.  Denizin tertemiz ve az tuzlu olması denizanalarının çok olmasını sağlamış. Erdek’in en güzel yanlarından birisi güneş  batışı bu muhteşem manzarayı kaçırmayın. Oldukça güvenli bir yer Erdek. Erdek’in iklimi ise ılıman Marmara iklimine sahip. Yakınlardaki kapıdağın ormanlık iç kısımları sizin ilginizi çekecek. Ayrıca 90 yıllardan beri süregelen Erdek Belediyesi kültür sanat şenlikleri devam ediyor. 


Tabi o kadar güzellikler var ki yaşamadan anlamanız zor onun için en kısa sürede sizi turizm cenneti Erdek’e bekliyoruz. Burada sitemizde de bulunan butik oteller veya bütçenize uygun oteller hizmet vermekte. Size en uygun oteli seçerek eşi bulunmayan bir tatil fırsatını kaçırmayın. Kendi isteklerinize göre bir çok seçenek sunuyoruz kaliteden ödün vermeden huzuru arıyorsanız Erdek’e gelebilirsiniz. Erdek’te de kalma konaklama derdinizi çözmek için sizlere hizmet veriyoruz. Sitemizden kısa bir sürede istediğiniz oteli seçerek tatilinize ilk adımı atabilirsiniz. Erdek’e geldiğiniz için pişman olmayacağınıza emin olabilirsiniz. Huzurlu ve çok sıcaktan uzak yöresel sakin kafa dinlemelik bir tatil için Erdek’e kesinlikle gelmelisiniz.

Alıntı: Erdek Travel

Şirketimiz Hakkında Bilgi

2023 yılında kurulan KYZİKOS TRAVEL AGENCY Seyahat Acentesi olarak TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği)’nin üyesi olup Belge Numarası 17031, Seyahat Acenteliği hizmetlerinin Kültür ve Turizm Bakanlığınca düzenlenen “A grubu Seyahat Acentesi İşletme Belgesi” ile hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri

Yalı mah. 6000 sok. No:9/A Erdek Balıkesir

Telefon: 0266 606 0 185

© 2024 Tüm Hakları Saklıdır. Acente2