Şartlar ve Kurallar

Şartlar ve Kurallar

bu koşul ve şartlar,  internet üzerinden, e-posta veya telefonla sunulan bütün hizmetlerimizi kapsamaktadır. İnternet sitemize girerek, sitemizi kullanarak ve bir rezervasyon yapmak suretiyle aşağıdaki koşul ve şartları ve gizlilik sözleşmesini okumuş, anlamış ve kabul etmiş olduğunuzu teyit etmektesiniz. şartlar ve koşullarda zaman zaman değişiklik yapabiliriz.

Hizmetlerimiz-

tatilegitsek.com internet sitemizde konaklama tesislerine(oteller,moteller,pansiyonlar,apartlar,sezonluk daire,villalar,restaurantlar,turlar) internet üzerinden rezervasyon olanağı sağlamaktayız. internet sitemiz üzerinden rezervasyon yaparak tesisle aranızda aracılık yapacağız. Bu aracılık sizin rezervasyonu yapmanız ve bizim size göndereceğimiz onay mailinden sonra başlayacaktır. Fiyatlar ve kontenjan bilgisi tesis tarafından tarafımıza verilmektedir.  Hizmetlerimizi size ulaştırırken elimizden geldiğince en iyisini yapmaya özen gösteriyoruz. fakat bütün bilgilerin hatasızlığını, eksizliğini ve doğruluğunu tahahüt edemiyoruz. Sitemizde veya tesis bilgilerinde onarım,bakım,güncelleme çalışmaları dolayısı ile kesintilerden ve yanıltıcı bilgilerden sorumlu tutulmamız mümkün değildir. Tesislere yapılan yorumlar tesiste konaklayan müşteriler tarafından yapılmaktadır.

Rezervasyon Bekleme Listesi Otellerin dolu olduğu bir tarih için talebinizi bekleme listesine alabiliriz ve yer açılması durumunda talebinize öncelik veririz. kesin garanti yoktur.

Hizmetlerimiz sadece kişisel ve gayri ticari kullanıma açıktır. Bu nedenle internet sitemizde sunulan içeriğin veya bilginin, yazılımın, ürün ve hizmetlerin herhangi bir ticari veya rekabetçi faaliyet ya da amaçla tekrar satılması, derin bağlantıyla işaret edilmesi, kullanılması, kopyalanması, izlenmesi (örn. örümcek, kazıma) görüntülenmesi, indirilmesi veya çoğaltılması yasaktır.

internet sitemizdeki bütün fiyatlar, internet sitemizde veya teyit amaçlı e-postada aksi belirtilmediği sürece, kalışınız boyunca oda başına fiyat olarak ifade edilmekte olup, KDV ve diğer bütün vergileri (söz konusu vergilerde yapılacak değişikliklere tabi olmak suretiyle) içerir halde görüntülenmektedir.

Hizmetimiz ücretsizdir, hizmetimiz için sizden ücret tahsil etmeyecek, oda fiyatına (rezervasyon için) ilave ücretler eklemeyeceğiz.

Belirgin hata ve yanlışlar (dizgi yanlışları dahil) bağlayıcı değildir.

tatilegitsek.com tarafından sunulan hizmetler 18 yaş altı  çocuklar tarafından kullanılamaz. Herhangi bir hizmetimizin kullanımına bir ebeveyn ya da vasinin geçerli rızası ile izin verilmektedir. 18 yaş altı bir çocuktan bilgi aldığımızda, onu silme hakkımızı korumaktayız.

Otellerin giriş check in ve check out saatleri otellerin bilgi sayfalarında mevcuttur.

Ödeme:

İnternet sitemizde rezervasyonlar için değişik ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Rezervasyonunuzu gerçekleştirmenizin ardından ödeme ekranında bu seçenekleri göreceksiniz.  Banka havalesi,tesiste ödeme, paypal veya kredi kartı ile ödeme seçenekleri vardır. Otel rezervasyonlarınızda bu seçeneklerden birini kullanabilirsiniz. Yoğun (yaz sezonu,yılbaşı,resmi ve dini bayramlar gibi) dönemlerde tesislerin tesiste ödeme seçeneği iptal olabilir yada sizden bir gecelik ve rezervasyonun tamamını teminat olarak banka havalesi isteme hakkı mevcuttur. Banka havalesi ve online paypal,kredi kartı ödemeleriniz rezervasyonunuzun ardından sizin adınıza otele yapılmaktadır.

İptal:

Otel rezervasyonlarınızı otel tanıtım sayfasında aksi belirtilmedikçe konaklama başlangıç check in tarihinizden 3 gün öncesine kadar iptal edebilirsiniz. üç gün önce yaptığınız iptallerde rezervasyonunuz için yaptığınız ödeme size iade edilecektir. Konaklamanıza 3 günden az sürede yaptığınız iptallerde otel kuralları geçerlidir. Otelin iptali yapmama ve alınan teminatı iade etmeme hakkı saklıdır.

Tur rezervasyonlarında tur şartlarını okuyun, tur sayfasındaki iptal şartları geçerlidir. ve siz bu şartları kabul etmiş oluyorsunuz. Tur şartları rezervasyonunuzun ardından sizin mail adresinize gönderilecektir.