S.S.S

S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular

1-Otel rezervasyon fiyatından başka ücret ödeyecek miyim?

Yaptığınız rezervasyon fiyatına komisyon,vergi gibi hiç bir ücret eklenmeyecektir.

2-Rezervasyon için teminat ödemem gerekiyor mu?

Rezervasyon için yoğun sezon dönemleri haricinde oteller teminat almamaktadır. Yaz ve bayram dönemlerinde bazı oteller teminat talep etmektedir. Tur rezervasyonlarında tur tarihlerine göre tur ücretinin tamamı yada teminat tutarı belirtilmiştir.

3- Kredi kartı kullanmam gerekiyor mu?

Rezervasyon için kredi kartı bilginize ihtiyacımız yok. Birçok tesis otelde ödeme ile çalışmaktadır, otele vardığınızda ödemenizi ister nakit ister kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Bazı tesisler rezervasyonu güvence altına almak için rezervasyon ücretini peşin talep etmektedir. Ödemeyi rezervasyon sonunda varsa paypal hesabınızla yoksa kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz. yada banka havalesini seçerek iban numaramıza havale yapabilirsiniz.

4-Rezervasyonumun yapıldığını nasıl teyid ederim?

Sitemizde Rezervasyonunuzu yaptıktan sonra onay ekranını göreceksiniz sonrasında girdiğiniz mail adresinize tekrar bir onay maili göndereceğiz.Bu mailden sonra rezervasyonunuz kesinleşmiştir. Lütfen mailinizin gereksiz ve spam klasörünüde kontrol edin. Bazı maiiler bu klasörlere düşebilir. Siz rezervasyonunuzu yapar yapmaz biz aynı andan oteli bilgilendiriyoruz ve o andan itibaren rezervasyonunuzun takibini yapıyoruz.

5-Otelin iletişim bilgilerine nasıl ulaşırım?

Rezervasyonunuzu yaptıktan sonra size gelen onay mailinde otelin ulaşım ve iletişim bilgileri yer alacaktır.

6-Rezervasyonumu yaptım ,Otele ne zaman girebilirim?

Otellerin check in ve check out saatleri sitemizin otel sayfalarında bulunmaktadır. Genel olarak check in saati en erken 13:00 check out saatleri 11:00 dir.

7-Rezervasyon yapmak istediğim otelin fiyatları neden görünmüyor?

Otelin sayfasında otel fiyatları görünmüyor ise otel fiyatlarını Tatilegitsek.com’a göndermemiş olabilir yada otel konaklamak istediğiniz sezonda kapalı olabilir, otel sayfasının sağ üst tarafında bulunan soru sor kısmından otel ile ilgili her türlü bilgiyi alabilirsiniz. Otel faaliyette fakat fiyatları yok ise size istediğiniz tarihle ilgili fiyat yada farklı otel tavsiye edebiliriz.

8-Otel oda fiyatları oda başı mı?Kişi başı mı?

Tatilegitsek.com sitemizde otel fiyatları 2 kişilik odada 2 kişilik fiyatlardır. Tek kişilik konaklamalar için lütfen otel sayfasında sağ üstte bulunan soru sor kısmından fiyat alınız.

9-Günü birlik konaklama yapabilir miyim?

Otellerin fiyatları gece konaklamaları içindir. otelin giriş ve çıkış saatlerine uyduktan sonra istediğiniz saatler için konaklama yapabilirsiniz. Sizden gecelik ücret alınacaktır.

10-Otellere grup yada tur rezervasyonu nasıl yaparım?

Otellere grup yada tur rezervasyonu için bize ulaşın size en uygun fiyatları sunmaya çalışacağız.

11-Otele Giriş Yaparken Hangi Belgelerin Yanımda Bulunması Gerekiyor?

Rezervasyon yaptırdığınızda size bir bilgilendirme e-postası göndermekteyiz. Geçerli bir kimlikle otelinize giriş yapabilirsiniz. Balayı rezervasyonu yaptırdıysanız eğer evlilik cüzdanınızıda yanınıza almayı unutmayın.

12-Otel Resepsiyonda Rezervasyonumun Görünmemesi Halinde Ne Yapmam Gerekir?

Böyle bir sorun yaşamamak için elimizden geleni yapıyoruz,siz rezervasyonunuzu yaptığınız dakikadan itibaren konaklayacağınız oteli mail,sms ve telefon ile bilgilendiriyoruz ve rezervasyonunuzu takip ediyoruz, Sizin Otele giriş yapacağınız rezervasyon tarihinden bir gün önce ve giriş tarihinizde tekrar bilgilendiriyoruz.

13-Erken rezervasyon var mı? Erken Rezervasyonun Avantajları Nelerdir?

Evet yeni yıl ile birlikte yeni yaz sezonu için erken rezervasyon indirimlerimiz vardır. Erken rezervasyon yapan müşterilerimiz yüzde 30’lara varan fiyat indiriminin yanı sıra otel doluluk problemini yaşamazlar.

14-Erken Rezervasyon Ne Zaman Yapılmalı?

Genellikle Yeni yılın başında yaz dönemi için erken rezervasyon duyurularımızı sitemizden takip edebilirsiniz. Erken rezervasyon  Mayıs’ın son haftasına kadar sürmektedir. İlk zamanlarda yapılan rezervasyonlar, fiyat açısından en uygun olanlarıdır.

15-Erken Rezervasyon Yaptırdıktan Sonra Tatil Tarihimi Değiştirebilir miyim?

Erken rezervasyon yapıldıktan sonra istediğiniz yeni tarihte otel müsait olması durumunda tatil tarihinizi istediğiniz tarih ile değiştirebilirsiniz. Bu değişiklik yeni bir rezervasyon olacağı için talep ettiğiniz tarihteki güncel fiyatlar baz alınarak değişikliğiniz gerçekleştirilecektir. Yeni rezervasyonunuzda oluşabilecek fiyat farkı tarafınıza yansıtılır.

16-Nasıl üye olurum?

Sayfanın sağ üst tarafında bulunan hesabım kısmında kayıt seçeneğine tıklayın, kullanıcı adınızı, email adresinizi, alt sıradaki soruyu, şifrenizi ve tekrar şifrenizi ,en son şartların yanındaki kutucuğu işaretleyip createaccount tuşuna tıklayıp kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

17-Neden üye olmalıyım?

Üye olursanız kampanya ve indirimlerimizle ilgili haberler alabilirsiniz.

18- Rezervasyon ödemesi için kredi kartı bilgilerimi veriyorum,Güvenli midir?

Rezervasyonunuz için ödeme yaparken ödeme için PAYPAL ödeme sistemine bağlanıyoruz  vermiş olduğunuz kredi kartı bilgileriniz SSL (Secured Sockets Layer) teknolojisi ile şifrelenmekte ve %100 güvence altına alınmaktadır. SSL teknolojisi sayesinde kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek ilgili bankalara iletilir ve kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görüntülenemez.

 

Rezervasyonunuzu Tatilegitsek.com ile yapın rahat edin