Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Siz aklınızda oluşturduğunuz geziyi bize söyleyin biz gerçekleştirelim.

OTEL REZERVASYONLARI

Sitemizden anlaşmalı olduğumuz otellere online rezervasyon yapabilirsiniz.Hizmetimiz ücretsizdir,  hizmetimiz için sizden ücret tahsil etmeyecek, oda fiyatına ilave ücretler eklemeyeceğiz.Rezervasyon bedelini otelde ödeme yada banka havalesi şeklinde seçebilirsiniz. kredi kartı kullanmanıza gerek yok. Oteller bazı yoğun sezon döneminde rezervasyon için teminat talep edebilirler. Otellerle ilgili her konuda bize danışabilirsiniz. Konaklamak istediğiniz otel sayfasının sağ tarafında bulunan soru sor kısmından bize sorunuzu gönderebilirsiniz. Rezervasyonunuzu yaptığınız andan itibaren, rezervasyonunuzun ayrıntılarını ilgili tesise ileteceğiz ve tesis adına size bir teyit e-postası göndereceğiz.   Konaklamanızdan sonra otel hakkında yorum yapabilirsiniz.

ULAŞIM HİZMETLERİ

Misafirlerimizin  Rezervasyonları Sırasında Başlayan Kaliteli Hizmetin Devamı Olarak Uçak, otobüs sonrası transferlerde de gösteriyoruz.

KONGRE & FUAR ORGANİZASYONLARI

Eğer bir gezi,toplantı, kongre ya da fuar organizasyonu düşünüyorsanız biz hazırız. Kongre ve fuar organizasyonları için kullanacağımız mekanın ve programın belirlenmesinde sizinle hareket ederek o listenin şekillenmesini ve sorunsuz işlemesini sağlar. Konukların uçak ve/veya otobüs ile ulaşımları, tüm gezi ve transfer hizmetleri, her türlü banket hizmetleri; kokteyl, hoş geldiniz yemeği, gala yemeği, eğlence programları, kahve molaları, boş zamanları değerlendirmek için aktiviteler; çevre gezileri, çeşitli turnuvalar, yarışmalar, oyunlar, animasyonlar, fotoğraf çekimi, video çekimi gibi hizmetler, basın ilişkileri, firmalar bayiler arası her türlü diyalog, teknik hizmetler; toplantı için gerekli ekipmanlar, salon içi süsleme, her türlü hediyelik eşya yapımı, her türlü matbaa ve reklam malzemelerinin yapımı tarafımızca yapılan hizmetlerdir.

TOPLANTI & SEMİNER ORGANİZASYONLARI

Her türlü bayi toplantısı, seminer, promosyon ve organizasyonlarınız için yapılacak tüm düzenlemeleri bırakın Erdek travel olarak sizin için organize edelim. En iyi otellerle ve en iyi destek kuruluşlarıyla çalışarak, organizasyonlarınıza renk katacak yeni fikirlerle, istikrarlı amatör ruhlu profesyonel kadromuz ve gelişen teknolojiyi yakalama çabamız projenizin her adımdaki desteğimizle sürecektir. En iyiyi en uygun fiyat ve şartlarla size hazırlamak ve sunmak görevimiz olacaktır

ÖZEL GEZİ GRUPLARI (Yurtiçi – Yurtdışı)

Yurtiçi ve yurtdışı, Kıbrıs, kültür turları, mavi yolculuklar da özel gezi gruplarına otel belirlemelerden başlayarak, ulaşım detayları, alternatif etkinlikler ve geziler belirlenmesine kadar her türlü servisi  sunuyoruz. Siz aklınızda oluşturduğunuz geziyi bize söyleyin biz gerçekleştirelim.

KÜLTÜR TURLARI

Türkiye’nin 7 Farklı bölgesinde bulunan binlerce tarihi ve doğal güzellikleri, profesyonel kokartlı rehberlerimiz eşliğinde, otobüs ve uçak olmak üzere farklı ulaşım araçlarımız ile geziler düzenlemekteyiz. Bölgelerimizde yer alan en uygun otel ve restoranlarda konaklama yaparak gezilerimizde kaliteyi her daim ön planda tutuyoruz. Gerek münferit gerekse grup organizasyonlardaki başarılarımız sayesinde her geçen gün ülke güzellikleri biraz daha tanınmasında ve anlaşılmasında katkıda bulunuyoruz. Türkiye ‘de kültür turlarının öncüsü olan acentemiz, farklı program ve turlar ile hizmet vermeye devam etmektedir.

BALAYI PROGRAMLARI

Balayı hayatın en unutulmaz anların yaşanıldığı romantik, sorunsuz, baş döndürücü bir anıdır. Bunu yaşatmak için bizler tüm düşlerinizi gerçekleştiriyoruz. Balayı için bizim hazırladığımız kusursuz paketlerin yanı sıra sizinde fikirleriniz ve düşlerinizle rüya gibi balayı yaşama ayrıcalığı Tatile gitsek farkı ile.

ŞEHİR TURLARI

Tüm yerli ve yabancı misafirler için, yurtiçi deneyimli şoförlü araçlarımız ve profesyonel rehberlerimiz eşliğinde, Tatile gitsek tüm şehirler için istediğiniz tur programları ve seçenekleri sunmaktadır.

MÜNFERİT İŞ GEZİLERİ

Günümüzde iş seyahatleri profesyonel deneyim gerektiren bir alan haline gelmiştir. İş seyahatlerinizin başarılı geçmesi acentelerin uzmanlık alanı ve deneyimine bağlıdır. Bunu için tüm hizmetlere tek noktadan ulaşabileceğiniz Tatile gitsek iş seyahatlerinizi profesyonel bir şekilde sağlamaktadır. Uçak biletleri, otel rezervasyonları, vize işlemleri, transfer hizmetleri, uluslar arası kongre kayıtları, uluslararası seyahat sigortası taleplerinizi tümünde hizmet vermektedir.

Tatile gitsek bir Kapadokya Seyahat Acentalığı Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruluşudur. Erdek Travel olarak Erdek, Türkiye Turlarının yanı sıra, Kapadokya Turları, Turizm Aktiviteleri ve Dünya geneli turlar ile hizmet vermekteyiz.Sizlere en uygun fiyatlar ile en kaliteli turizm ve tatil fırsatları sunmayı amaçlamış ve Türkiye’nin her yerinde hotel rezervasyonu,  uçak rezervasyonu, araç kiralama ve tüm turizm faaliyetlerinde hizmet vermektedir.

Her türlü bilgi için : info@tatilegitsek.com

Kairos Travel is a member of TURSAB with A CLASS Licence No: 7292